Kontakt – popis cesty

Kde nás přesně najdete

Adresa je Nádražní 30/19 a jsme VE DVOŘE mezi Andělem a Knížecí. Z ulice uvidíte ceduli a výstrčku. 

 

Pro jistotu znovu telefonní čísla na Napařené hlavy:

Tomáš Vavřina,  tel.: +420 739 774 068

Alena Krejčová,  tel.: +420 721 241 664

Inka Šrédlová (provozní),  tel.: +420 728 255 075

 

Pokud hledáte na mapě, je lepší hledat Nádražní 19, jinak hrozí, že Vás to nasměruje na Nádražní až u Smíchovského nádraží a to je celkem dlouhá procházka.

MHD:

Najdete nás kousek od zastávky metra Anděl (stejně tak tramvaj). Pak je to už jen kousek pěšky. Pro plánování trasy doporučujeme www.dpp.cz nebo www.idos.cz

Ve směru Anděl > Na Knížecí (nebo třeba Smíchovské nádraží) podél tramvajových kolejí jsme v prvním dvoře od Anděla na pravé straně ulice. Opačně je to druhý dvůr (a levá strana).

 

Autem – parkování:

Na Smíchově a v okolí Napařené hlavy JSOU parkovací zóny.  Je možné zastavit na fialové a oranžové zóně a zaplatit na parkovacích hodinách – víc informací nadejte tady>. Všem co se odváží projet autem do dvora (malé auto v pohodě, vetší s potřebným odhadem, robustní suv neprojedou) nabízíme možnost parkování přímo před Napařenkou. Zajíždění do dvora je od 12/18 poněkud komplikovanější SLOUPKEM VE VJEZDU!

Jestli se Vám nechce parkování nebo zajíždění do dvora řešit, je možné využít placené podzemní parkoviště v ulici Božděchova (patří pod Zlatý Anděl, první hodina 30,- a každá další 40,-), případně venkovní placené parkoviště v ulici Za Ženskými domovy (30,- za hodinu) a jako další placená možnost je parkoviště Nový Smíchov (Tesco, první tři hodiny zdarma).

Jak zajet do dvora:

Dejte nám echo, že pojedete autem. Zavolejte, až budete stát v průjezdu (auto nechte nastartované). My prozvoníme sloupek. Ihned jak se rozsvítí zelená, projeďte. Máte na to 20 sekund.
Nikdy, opakujeme, nikdy (!) neprojíždějte za jiným autem. Sloupek nemá senzor, prostě vyjede a fakt ho nechcete mít v podvozku.

Tak šťastnou cestu a uvidíme se v Napařence!

 

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.