Kontakt – popis cesty

Kde nás přesně najdete

Adresa je Nádražní 30/19 a jsme VE DVOŘE mezi Andělem a Knížecí. Z ulice uvidíte ceduli a výstrčku. 

 

Pro jistotu znovu telefonní čísla na Napařené hlavy:

Tomáš Vavřina,  tel.: +420 739 774 068

Alena Krejčová,  tel.: +420 721 241 664

Barbora Sedláčková, tel.: +420 777 747 575

Inka Šrédlová (provozní),  tel.: +420 728 255 075

 

Pokud hledáte na mapě, je lepší hledat Nádražní 19, jinak hrozí, že Vás to nasměruje na Nádražní až u Smíchovského nádraží a to je celkem dlouhá procházka.

MHD:

Najdete nás kousek od zastávky metra Anděl (stejně tak tramvaj). Pak je to už jen kousek pěšky. Pro plánování trasy doporučujeme www.dpp.cz nebo www.idos.cz

Ve směru Anděl > Na Knížecí (nebo třeba Smíchovské nádraží) podél tramvajových kolejí jsme v prvním dvoře od Anděla na pravé straně ulice. Opačně je to druhý dvůr (a levá strana).

 

Autem – parkování:

Na Smíchově a v okolí Napařené hlavy JSOU parkovací zóny.  Je možné zastavit na fialové a oranžové zóně a zaplatit na parkovacích hodinách – víc informací nadejte tady>. Všem co se odváží projet autem do dvora (malé auto v pohodě, vetší s potřebným odhadem, robustní suv neprojedou) nabízíme možnost parkování přímo před Napařenkou. Zajíždění do dvora je od 12/18 poněkud komplikovanější SLOUPKEM VE VJEZDU!

Jestli se Vám nechce parkování nebo zajíždění do dvora řešit, je možné využít placené podzemní parkoviště v ulici Božděchova (patří pod Zlatý Anděl), další placená možnost je parkoviště Nový Smíchov (Tesco, první tři hodiny zdarma).

Jak zajet do dvora:

Dejte nám echo, že pojedete autem. Zavolejte, až budete stát v průjezdu (auto nechte nastartované). My prozvoníme sloupek. Ihned jak se rozsvítí zelená, projeďte. Máte na to 20 sekund.
Nikdy, opakujeme, nikdy (!) neprojíždějte za jiným autem. Sloupek prostě vyjede a fakt ho nechcete mít v podvozku.

Tak šťastnou cestu a uvidíme se v Napařence!

 

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.