Máme oficiálně Juniora!

Teda, juniorů máme v Napařený vlastně poměrně dost, ale podstatné je, že konečně oficiálně pasujeme naší úžasnou kolegyni Báru na JUNIOR KADEŘNÍKA!

Kdo chodíte pravidelně, tak jste Báru už určitě potkali. Báru je mladá vyučená kadeřnice a zatím jsme ji pasovali různě – asistentka, padawan, Barunooo! … znáte nás, jsme tlamy. Ale po poměrně dlouhé a stabilní spolupráci jsme znalecky pokývali hlavami, poplácali se po ramínku (sebe, Báru až pak) a vyvěštili jsme jí dlouhou a úspěsnou kariéru na poli kadeřnickém. A hlavně už není podržalobal, ale plnokrevný kadeřník!

Bára Sedláčková

Aby bylo jasno – Bára je skvělá a šikovná, precizní, milá a pohodová, a jediný co potřebuje, je makat jako šroubek, aby se zrychlila. Ale proto má taky titul Junior kadeřník a juniorský ceník. Berte to jako odškodné za lehce osezený zadek. A být vámi, úplně neváhám, nebude junior dlouho. Navíc rozhodně chcete budovat dobrý vztah s naší Barunkou dřív, než začne rozdávat neomalenosti jako Aalenky, stírat jako Fírer a mít blbý vtipy jako Tomáš 😀

Objednávání k Báře

Stejně jako napařenkový pardálové má Bára svoje telefonní číslo a papírový diář, takže se objednávejte ideálně smskou. Stejně jako my smrdí v Napa od nevidím do nevidím a hovory nezvedá, protože nemá úplně kdy.

Barbora Sedláčková, tel.: +420 777 474 757, ič 19606630

a kdo chcete vidět ten rozdělený ceník, pokračujte na správnou záložku>

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.