Napařený kafe 2

Udělali jsme to znovu 🙂 vlastní limitka kávy, druhá edice! Napařenej ksicht, napařená duše, skvělá chuť, prostě Napařený kafe!

Znovu a ještě lépe s Fair & Bio pražírnou, kterou si nemůžeme vynachválit. Jsou to božani, mají dokonalý kafe a je radost za nimi přijet.

Je perfektní pocit, když přijedete za sehranou partou lidí, které jejich práce baví. Tahle parta pohodářů plnila naše sáčky kávou.

Zaměstnanci Fair & Bio pražírna, kteří plnili Napařený kafe
Fair & Bio pražírna – parta kouzelníků s kávou

A do vyprodání (dejme tomu do konce června, ale dost mizí) bude káva k dostání v Napařené hlavě. Tak si přijďte vybrat svůj obrázek! Pro těch pár z vás, co jste minule nad kyseláček ohrnuli, tak jsme vzali ještě oříškový střeďák z Guatemaly, ale ten je bez obrázku 😛

Napařený kafe 2 nachystaný k prodeji v Napařence
Napařený kafe 2

Pražírna

Pro opáčko, proč spolupracujeme s Fair & Bio pražírnou z Kostelce a ne s někým fancy z Prahy (kromě toho, že jsou boží):

  1. certifikace fair trade a bio a jsou členem asociace Slušná firma (a ještě vlastně mnohem, mnohem víc…)
  2. jsou družstevní pražírna (jako fakt)
  3. zaměstnávají fyzicky a mentálně handicapované – tvoří 75% zaměstnanců
  4. nevysmáli se nám hned po prvním nátisku, ale jdou s úsměvem do našich bejkáren

Vybraná káva

No jo, jsme konzervy a je to podruhé a nejspíš naposled

Congo, Lake Kivu

Kyselá, květinová, ovocná, světle pražená káva, kterou jsou si zamilovali a spoustu jí vypili. Nejspíš naposled to je, protože teď nějakou dobu nebude. Prostě jsme jí všechnu vypili a musíme si počkat na novou sklizeň. Ale věříme, že SOPACDI to půjde dobře a my si zase skvěle pochutnáme.

Designy limitované edice

Stále stejný systém – pravítko, kružítko, tužka, arzenál mikrofixů a mozoly na prstech. Všech 25 balíčků je ručně popsaných a na každém je proužek – po vystřižení záložka do knížky – s jedinečným designem. A můžeme svatosvatě slíbit, že už druhá taková záložka nebude.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.