Barvení vlasů a vousů

Nedílnou součástí práce kadeřníka je barvení. Barvou můžeme vyzdvihnout Vaši přirozenost nebo například extrémní barvou korunovat Vaši osobitost.

Barvení vlasů se dá provádět v celé škále úkonů – přeliv, permanentní barva, melírování, tónování, kombinace barev, Ombré, atd. Samotnou barvu nebo odstín je vždy potřeba vybrat s ohledem na barevný typ obličeje a kůže, s čímž Vám rádi pomůžeme.

V posledních letech je poptávka také po výrazných, netradičních barvách (např. modrá, růžová). Rádi namícháme barvu dle Vašeho přání, jen je vždy potřeba zohlednit kvalitu a stav vlasu. Je možné použít permanentní barvu pro co nejdelší barevný výsledek, nebo např. tónovací tužidlo, sprej, pudr pro okamžitý a zároveň snadno navrátitelný efekt (večírek, ples, svatba).

Barvit vousy je možné podobně jako vlasy, ale je potřeba postupovat obezřetněji než u barvení vlasů vzhledem k vyšší citlivosti pokožky tváře.

Barvy používáme Oway od společnosti Rolland. Je to barvící systém bez amoniaku. Unikátní ochranné složení, které vychází z tradiční japonské medicíny, zajišťuje vlasové pokožce 100% ochranu před alergickými reakcemi či případným podrážděním během barvení, pH HSystemu je identické s přirozeným pH vlasové pokožky. Je tak zcela eliminováno vysušování a pocit svědění pokožky, což bývá častým nežádoucím účinkem během barvení vlasů. Výtažky a extrakty z rostlin a esenciální oleje vyživují a regenerují jádro vlasů, barvení vlasů tak dostává zcela nový rozměr – syté a zářivé tóny bez poškození, vlasy regenerované, plné vitality a lesku.

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.