Barvení vlasů a vousů

Nedílnou součástí práce kadeřníka je barvení. Barvou můžeme vyzdvihnout Vaši přirozenost nebo například extrémní barvou korunovat Vaši osobitost.

Barvení vlasů se dá provádět v celé škále úkonů – přeliv, permanentní barva, melírování, tónování, kombinace barev, Ombré, použití přímých pigmentů atd. Samotnou barvu nebo odstín je vždy potřeba vybrat s ohledem na barevný typ obličeje a kůže, s čímž Vám rádi pomůžeme.

V posledních letech je poptávka také po výrazných, netradičních barvách (např. modrá, růžová). Zářivé, „nepřírodní“ barvy dosahujeme nejčastěji na odbarvený vlas pomocí přímých pigmentů. Rádi namícháme barvu dle Vašeho přání, jen je vždy potřeba zohlednit kvalitu a stav vlasu.

Je možné použít permanentní barvu pro co nejdelší barevný výsledek, nebo např. barevný sprej, pudr pro okamžitý a zároveň snadno navrátitelný efekt (večírek, ples, svatba).

Barvit vousy je možné podobně jako vlasy, ale je potřeba postupovat obezřetněji než u barvení vlasů vzhledem k vyšší citlivosti pokožky tváře.

Permanentní barvy používáme od značky O&M. Tento barvící systém je unikátní svou kombinací přírodních složek v míře maximálně možné, využíváním lokálních zdrojů a ekologickém a biologicky šetrném způsobu získávání ingrediencí. Váš nos a pokožka maximálně ocení také složení BEZ čpavku, ppd a rosircinolu. Samozřejmostí jsou také certifikace vegan a crueltyfree.

Přímé pigmenty využíváme nejvíce od značky Colourbynicola.com a Iroiro , se kterými máme nejlepší zkušenosti ohledně trvanlivosti a zářivosti barev.

Odbarvovací báze využíváme nejčastěji od značek O&M a Maria Nila

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.