Tomášův report – stříhání na pláži v Mexiku

Už to znáte – Tomáš na cestách, testování místních barbershopů, zážitkový report… Tentokrát to ale bude opačně, aneb když se kadeřník zmíní, že má s sebou na dovolené nůžky. Stříhání na pláži v Puerto Escondido Mexiko:


Na cestování mám rád tu spontánnost, náhodné situace a poznávání nových lidí. Prostě si to valim k moři a cestou potkám Krystinu a Gabina. Ti mi prozradili, že na jedné pláži se vypouštějí želvy zpět do moře. Chvíli jsme povídali a nakonec jsem s nimi strávil fajn večer v plážovém baru. Blbec jsem se prokecl, že jsem kadeřník a že mám s sebou nůžky (viz. první dvojreport z Mexika>).

Druhý den jsme se potkali opět na pláži, slovo dalo slovo, Corona dala Coronu. Střihnul jsem Týně vlasy přímo v plážovém baru, byl to docela úlet… potenciálních zákazníků přibívalo… Nic jsem za to nechtěl, ale Týna o tom nechtěla ani slyšet a začala jako satisfakci kupovat rundy mezcalu a piv! Po chvilce jsem nevydržel koukat na Gabinovu zarostlou hubu a ostříhal mu vousy… to odstartovalo opravdovou mezcal krasojízdu… šílený.

Rozbitej jak cikánský hračky, opilej jak pán na hradě… Byl jsem rád, že jsem měl čas se trochu probrat v místní tacosárně. Pak jsem ztratil noc v buse. Spal jsem tak 3 hodiny a ještě teď, když to píšu, se mi trochu klepou ruce… howk T.

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.