Tomášův report z barbershopu v Tbilisi

Tomáš má takový zajímavý zvyk. Ať už navštíví jakoukoli zemi, vždy se vydá „na kukačku“ do místního barbershopu. A nehledě na jazykové bariéry se prostě nechá ostříhat. Tentokrát na dovolené v Gruzii a barber v Tbilisi:

Zaskočili jsme si v Gruzii do podniku Twelve Houses. Pocit VIP klubu ještě umocnilo to, že jsme zvonili před vstupem.V luxusně zařízeném bytu nás přivítala „uvaděčka“. Zavedla nás do zadní místnosti, kde si s námi kadeřník probral co a jak… Poprvé za testování barbershopů se mi povedlo, že návrh jak ostříhat přišel od kadeřníka. Kouknul, vymyslel, dobrý. To cením dost.
Pak mi uvaděčka vydrhla hlavu a už jsem zase dřepěl v kadeřnickém Křesle. Během stříhání jsem zjistil, že kadeřník je Rus, který se do Gruzie přestěhoval. Prý se mu líbí místní lidé a jejich mentalita. Taky je to pro něj určite levnější než v Rusku. Stříhal mě fakt velkýma nůžkama a připadal mi trochu jako střihoruký Edward.
Po dlouhé době jsem shodil i svojí parodii na vousy… Přiznám se, že ne úplně chtěně, ale po větě „do what you want“ už sem nemohl nic namítat ?. Připadám si jako svůj mladší brácha. Celkově jsem byl spokojenej, škoda že neholí břitvou. Příjemná změna je, že nevypadám jako voják. Spíš jak metrosexuál ze západu. Takže Gruzínská party mohla začít!

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.