Tomášův report z Psycho barber

Tomáš má takový zajímavý zvyk. Ať už navštíví jakoukoli zemi, vždy se vydá „na kukačku“ do místního barbershopu. A nehledě na jazykové bariéry se prostě nechá ostříhat. Tentokrát dovolená v Gruzii a Psycho barber v Tbilisi:

Psycho barber je opravdu zážitek, ale určitě ne pro gurmány. Pak že v Napařence jsme švihlí… Stříhal nás Pákistánec Araš a jeho kámoš Íránec Ramir nám zatím dohazoval trávu (v Gruzii legální) a děvky (to nevím, jestli je legální). Úplnej úlet. Když jsem klopil oči v přímé debatě o děvkách, tak se mě zeptal: „Why are you so shy?“. Pak chvíli pokračoval a dorazil mě větou, kterou mi chtěl pochválit oči: „Im not gay, but I like the color, I mean interesting color“. Tak to už sem fakt těma pochválenejma bulvama kroutil.

Neholí břitvou, ale strojkem. Kámoše oholil co se tvaru týče dobře, ale strojek ve srovnání s břitvou neobstojí. Já zatím vypil nabídnuté pivko a odmítnul pár nabídek jít s nimi večer do klubu. Mě potom vzal strojkem na “mušketýra”. Potvrdila se mi myšlenka, že břitva je vždycky přesnější, tvary ostřejší, atd.

Řemeslná práce za mě 3, ale ta atmosféra a omáčka okolo byla tak libová, že dávám za 2.

 

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.